logo

Loading
https://tech-wash.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/gora.01gk-is-1.jpglink
https://tech-wash.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/gora.02gk-is-1.jpglink
https://tech-wash.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/gora.03gk-is-1.jpglink

Oferta Tech-Wash dla branży produkcji opakowań


Oferta Tech-Wash dla branży produkcji opakowań

vidart

 

 

Firma prezentuje maszyny do sztancowania i konfekcji etykiet oraz przystawkę do derelaminacji.

Firma Tech-Wash jest rodzimą spółką zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem urządzeń pomocniczych dla branży fleksograficznej.
Jednymi z urządzeń oferowanych przez firmę są maszyny Rotary 270 i Rotary 250 służące do sztancowania i konfekcji etykiet.
Urządzenia przeznaczone są dla materiałów rolowych: papieru silikonowego i papieru o gramaturze od 15 g/m2 do 150 g/m2, papieru silikonowego oraz folii PE o gramaturze 15 g/m2.
Maksymalna szerokość przewijanego surowca to 270 mm, zaś sztancowanego – 255 milimetrów. Maksymalna średnica rolki matki wynosi 800 mm, zaś rolki nawijanej 400 milimetrów.
Maszyny firmy Tech-Wash pracują z maksymalną prędkością 120 m/min. zależną od rodzaju materiału, kształtu etykiety oraz szerokości bocznej materiału, który pozostawiony będzie do ścięcia. Cięcie wykonywane jest z pomocą noży krążkowych. Średnica wewnętrznej tulei roli wynosi 76 mm (3’’), zaś nawijanej roli 25 mm, 40 mm i 76 milimetrów.

Maszyny Rotary 270 i Rotary 250 wyposażone są w automatyczną kontrolę krawędzi wstęgi oraz licznik etykiet i metrów.

 

 sztanca1  

 


Kolejnym urządzeniem oferowanym przez firmę Tech-Wash jest wózek transportowy służący do nakładania i zdejmowania materiałów rolowych na maszynach drukujących, przewijarkach oraz maszynach sztancujących. Może być wykorzystywany przy pracach na maszynach sztancujących do produkcji etykiet, jak również przewijarkach i maszynach drukujących.
Firma wytwarza również przystawkę do derelaminacji umożliwiającą nadruk od strony kleju. Urządzenie jest przystosowane do montażu na każdej maszynie rzędowej, dzięki czemu daje większe możliwości podczas produkcji etykiet samoprzylepnych.
Projekty firmy Tech-Wash są tworzone na zamówienie i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

źródło: Tech-Wash

 

 

 

 ok wózek do nakładania i zdejmowania materiałów rolowych na maszynach drukujących przewijarkach oraz maszynach sztancujących

Rozwiązania marki Tech-Wash

Rozwiązania marki Tech-Wash

 vidart

Firma Tech-Wash jest rodzimą spółką zajmującą się projektowaniem i produkcją urządzeń pomocniczych dla branży fleksograficznej.

Wśród urządzeń oferowanych przez firmę znajdują się maszyny fleksograficzne o budowie modułowej w systemie rzędowym Rotary Print 260plus. Jak zapewnia producent, sprawdzą się one szczególnie u producentów etykiet samoprzylepnych. Modułowa budowa pozwala na rozbudowę maszyny m.in. o kolejne stacje drukowe oraz przystawki uszlachetniające produkt (systemy odwracania wstęgi, druk od strony kleju, peelov, laminację czy złocenie na zimno). Umożliwiają także wykorzystanie w druku zarówno farb wodnych, jak i UV.
Z kolei maszyny Rotary 270 i Rotary 250 służące do sztancowania i konfekcji etykiet przeznaczone są dla materiałów rolowych: papieru silikonowego i papieru o gramaturze od 15 g/m2 do 150 g/m2, papieru silikonowego oraz folii PE o gramaturze 15 g/m2. Maksymalna szerokość przewijanego surowca to 260 mm, zaś sztancowanego – 250 milimetrów.
Innym typem urządzeń dostarczanych przez Tech-Wash na rynek poligraficzny są maszyny Rotary 270 i Rotary 250 przeznaczone do produkcji tzw. czystych etykiet samoprzylepnych. Wyposażono je w funkcję wykrawania w module sztancy rotacyjnej z jednoczesnym rozcinaniem wzdłużnym i konfekcją ilościową oraz w automatyczną kontrolę krawędzi wstęgi. Mają też licznik etykiet i metrów.
Maszyny firmy Tech-Wash pracują z maksymalną prędkością 120 m/min, zależną od rodzaju materiału, kształtu etykiety oraz szerokości bocznej materiału, który pozostawiony będzie do ścięcia. Cięcie wykonywane jest z pomocą noży krążkowych. Średnica wewnętrznej tulei roli wynosi 76 mm (3’’), zaś nawijanej roli 25 mm, 40 mm i 76 milimetrów.
Urządzeniami pomocniczymi przy konfekcji etykiet lub innych materiałów rolowych są tzw. przewijarki stołowe. Maszyny te umożliwiają oprócz konfekcji również inspekcje produktu przy nisko- i średnionakładowych produkcjach, dzięki czemu są chętnie kupowane przez firmy specjalizujące się w krótkich seriach produktów, gdzie przy sorcie ilościowym wymagane jest szybkie przezbrojenie urządzenia.
Kolejnym rozwiązaniem oferowanym przez firmę Tech-Wash jest Plate-Rol 2 – pomocnicze urządzenie wspomagające wklejanie matryc drukowych do maszyn fleksograficznych. Zastosowany w nim moduł optyki i podglądu w dużym powiększeniu pozwala na bardzo dokładne umieszczenie kliszy polimerowej, co przekłada się na lepszą jakość wydruku na maszynach fleksograficznych. Urządzenia te, a raczej uchwyty mocujące wałki formowe, dostosowywane są do wszystkich modeli maszyn drukujących.

 

 

 

foto 1      foto 3ed  foto 25  ok PLATE-ROLL

nowarotaryprint

 

 

 


źródło: Tech-Wash