logo

Rozwiązania marki Tech-Wash

Firma Tech-Wash jest rodzimą spółką zajmującą się projektowaniem i produkcją urządzeń pomocniczych dla branży fleksograficznej.

Wśród urządzeń oferowanych przez firmę znajdują się maszyny fleksograficzne o budowie modułowej w systemie rzędowym Rotary Print 260. Sprawdzą się one szczególnie u producentów etykiet samoprzylepnych. Modułowa budowa pozwala na rozbudowę maszyny m.in. o kolejne stacje drukowe oraz przystawki uszlachetniające produkt (systemy odwracania wstęgi, druk od strony kleju, peelov, laminację czy złocenie na zimno). Umożliwiają także wykorzystanie w druku zarówno farb wodnych, jak i UV. 

Z kolei maszyny z serii Rotary służą do sztancowania i konfekcji etykiet, przeznaczone są dla materiałów rolowych: papieru silikonowego i papieru o gramaturze od 15 g/m2 do 150 g/m2, papieru silikonowego oraz folii PE o gramaturze 15 g/m2. Maksymalna szerokość przewijanego surowca może zostac dostosowana do potrzeb klienta .
Wyposażono je w funkcję wykrawania w module sztancy rotacyjnej z jednoczesnym rozcinaniem wzdłużnym i konfekcją ilościową oraz w automatyczną kontrolę krawędzi wstęgi. większośc naszych maszyn jest wyposażona w panele dotykowe uznanej na całym swiecie firmy LENZE.
Maszyny firmy Tech-Wash pracują z maksymalną prędkością 220 m/min, zależną od rodzaju materiału, kształtu etykiety oraz szerokości bocznej materiału, który pozostawiony będzie do ścięcia. Cięcie wykonywane jest z pomocą noży krążkowych. Średnica wewnętrznej tulei roli wynosi 76 mm (3’’), zaś nawijanej roli 25 mm, 40 mm i 76 milimetrów.
Urządzeniami pomocniczymi przy konfekcji etykiet lub innych materiałów rolowych są tzw. przewijarki stołowe. Maszyny te umożliwiają oprócz konfekcji również inspekcje produktu przy nisko i średnionakładowych produkcjach, dzięki czemu są chętnie kupowane przez firmy specjalizujące się w krótkich seriach produktów, gdzie przy sorcie ilościowym wymagane jest szybkie przezbrojenie urządzenia.
Kolejnym rozwiązaniem oferowanym przez firmę Tech-Wash są nowoczesne – pomocnicze urządzenia wspomagające wklejanie matryc drukowych do maszyn fleksograficznych. Zastosowany w nim moduł optyki i podglądu w dużym powiększeniu pozwala na bardzo dokładne umieszczenie kliszy polimerowej, co przekłada się na lepszą jakość wydruku na maszynach fleksograficznych. Urządzenia te, a raczej uchwyty mocujące wałki formowe, dostosowywane są do wszystkich modeli maszyn drukujących.

Firma TECH-WASH powstała na skutek sygnałów z rynku i na potrzeby indywidualnych klientów w zakresie druku fleksograficznego.
Atutem firmy
TECH-WASH
jest to iż każdy projekt jest indywidualnie tworzony na potrzeby klienta.

Główną działalnością firmy TECH-WASH jest projektowanie i budową maszyn drukujących i konfekcjonujących wykorzystywanych głównie w produkcji etykiet. Jako jedna z nielicznych firm potrafimy dopasować konkretny produkt pod potrzeby klienta.

Ponadto oferujemy

-urządzenia do mycia wałków rastowych

-przystawki do laminowania i złocenia na zimno

-przewrotki do papieru

-przystawki do de i re laminacji

-centralne odciągi ścinków

-wałki rozprężne

-cylindry magnetyczne

-wykrojniki

-noże

-koła zębate (indywidualne zamówienia)

-listwy raklowe

-płyny myjące

-regeneracja i produkcja części do maszyn drukujących

-doradztwo techniczne związane z drukiem

-inne indywidualne projekty dla przemysłu

Nasz dział techniczny zajmie się chętnie każdą państwa sprawą i zleceniem dlatego warto się z nami skontaktować jak najszybciej.

POLITYKA JAKOŚCI
Każdy oferowany przez nasza firmę produkt jest wykonany z materiałów najlepszej jakości. Naszym klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji maszyn drukujących. Na każdy produkt udzielamy 12 lub 24 miesięcznej gwarancji.

Logistyka

Firma Tech-Wash posiada własne zaplecze magazynowe, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie sprostać każdemu zamówieniu.

Korzystamy z usług najlepszych firm przewozowych i kurierskich , jesteśmy w stanie dostarczyć produkty o nietypowych gabarytach i dużej wadze.

źródło: Tech-Wash