Chemia czyszcząca do maszyn flekso – Jak wybrać?

CHEMIA DO DRUKU FLEKSO

A co kiedy stosowana w drukarni specjalistyczna chemia czyszcząca do mycia wałków aniloksowych, polimerów lub części maszyn drukujących nie spełnia oczekiwań? Jest nieskuteczna, nie domywa dokładnie powierzchni, zużycie środków jest bardzo duże, a efekty mycia bardzo niskie? Czy jest możliwe, aby dopasować skład chemii do indywidualnych wymagań drukarni, aby zapewnić maksymalne efekty mycia w wykorzystywanych do tej pory urządzeniach?
W naszej ofercie możemy wyodrębnić aż trzy środki czyszczące.

Indywidualne potrzeby klienta są dla naszej firmy priorytetem. Podejmujemy się tworzenia specjalnych receptur specjalistycznej chemii, które pozwolą na skuteczne i efektywne mycie zarówno maszynowe jak i ręczne.

CLEANER WASH

Skoncentrowany płyn myjący na bazie zasadowej dedykowany do mycia aniloxów oraz oprzyrządowania z pozostałości farb UV i wodnych.

Zalecany zarówno w myjkach ciśnieniowych ultradźwiękowych, jak i przy myciu ręcznym.

Opakowania handlowe po 20kg netto.

UV WASH

Lekki płyn dedykowany do mycia fotopolimerów z pozostałości farb UV, stosowany również do mycia wałków farbowych i oprzyrządowania.

Opakowania handlowe po 20kg netto.

WATER WASH

Lekki płyn dedykowany do mycia fotopolimerów z pozostałości farb wodnych, stosowany również do mycia wałków farbowych i oprzyrządowania.

Opakowania handlowe po 20kg netto.

Gwarant usunięcia nawet najtrudniejszych i najbardziej opornych na detergenty zanieczyszczeń.

Chemia profesjonalna to wysokiej jakości środki czyszczące, których znakiem rozpoznawczym jest skuteczność działania oraz ekonomia wykorzystania. Te czynniki w ogromnej mierze przewyższają efektywnością inne, konkurencyjne produkty na rynku. Oferowana w naszym sklepie internetowym chemia dodatkowo wyróżnia się łatwością zastosowania. Stanowi najlepszy gwarant usunięcia nawet najtrudniejszych i najbardziej opornych na detergenty zanieczyszczeń, z rozmaitych powierzchni czyszczących. W rezultacie, zapewnia utrzymanie higieny, czystości i świeżości – niezależnie od miejsca wykorzystania i indywidualnych potrzeb użytkownika.